• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin forum
Autor Wiadomość
~Nigaz 
Administrator


Wiek: 25
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 353
Skąd: Osiek
Wysłany: 2010-03-28, 14:08   Regulamin forum  

1. Użytkownicy
1.1 Użytkownikiem może zostać każda osoba, która przeczytała i przestrzegać będzie regulaminu oraz zasad.
1.2 Użytkownikiem może zostać każda osoba bez względu na wiek, płeć, wyznanie, pochodzenie itp.
1.3 Użytkownik przed napisaniem czegokolwiek na forum musi przeczytać dokładnie regulamin i zasady.
1.4 Zakazuje się tworzenia multi-kont przez graczy. Jeśli taki przypadek trafi się, drugie konto zostaje zbanowane, a główne w zależności od przewinienia ukarane.

2. Imiona
2.1 Imię użytkownika musi być w klimacie S.T.A.L.K.E.R.'a. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi zmiana imienia i ostrzeżenie.
2.2 Imię nie może dublować imienia jakiegokolwiek innego użytkownika. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi zmiana imienia i ostrzeżenie.
2.3 Imię nie może być imieniem osoby publicznej, czyli żadnych Kaczyńskich, Giertychów, Bushów itp. widzieć tu nie chcemy. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi zmiana imienia i ostrzeżenie.
2.4 Imię nie może być bezsensowną plątaniną liter (np. gfhjHFAkd), liczb (np. 8733485) bądź znaków (np. @#!;'&%). Za niezastosowanie się do tego punktu grozi zmiana imienia i ostrzeżenie.
2.5 Imię nie może zawierać liczb (np. IwojtasI, Ania23, Karo1ek300), znaków (np. @gnies!a, $Potr$, Anka^^) ani tytułów (np. Sir, Lady, Książę). Za niezastosowanie się do tego punktu grozi zmiana imienia i ostrzeżenie.
2.6 Jeśli moderator będzie miał wątpliwości co do poprawności danego imienia i jego zgodności z regulaminem musi niezwłocznie zgłosić problem do Administratora. Moderatorzy, którzy będą bez powodu stawiać ostrzeżenia zostaną pozbawieni statusu lub zbanowani.

3. Tematy
3.1 Nazwa tematu musi być przejrzysta i czytelna. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
3.2 Jeśli moderator będzie miał wątpliwości co do poprawności danego tematu i jego zgodności z regulaminem musi niezwłocznie zgłosić problem do Administratora. Moderatorzy, którzy będą bez powodu stawiać ostrzeżenia zostaną pozbawieni statusu lub zbanowani.

4. Posty
4.1 Posty muszą być schludnie napisane i ładne. Wszelkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne itp. będą poprawiane przez moderatorów i post będzie przez moderatora odpowiednio podpisany. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie.
4.2 Post musi być ściśle związany z tematem. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.3 Post nie może zawierać treści pornograficznych, politycznych (forum jest całkowicie a-polityczne), jakichkolwiek treści propagujących alkohol, narkotyki, rasizm, czy podobne temu tematy. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ban lub trwałe usunięcie z forum.
4.4 Post nie może zawierać wypowiedzi złożonych z samych dużych liter (pisanie z użyciem klawisza SHIFT), jest to uznawane za krzyk. Jeżeli chcesz coś napisać dużymi literami to tylko krótkie i bardzo ważne wypowiedzi. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.5 Wypowiedź nie może być odzywką nic nie wnoszącą do tematu, od pogaduszek jest Gadu-Gadu lub shoutbox. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.6 Post nie może zawierać bezsensownego ciągu emotikon lub wykrzykników. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.7 Post nie może zawierać krótkich, zdawkowanych i nieklimatycznych wypowiedzi w stylu "Elo, kupuje se to i tamto nara". Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.8 Post musi być klimatyczny, napisany sensownym językiem z dokładnym opisem działań gracza (jednak zbytnie rozwlekanie się nie jest wskazane). Wynalazki typu:
"Chwytam broń i oddaję serię w mutanta."
Są niewskazane i będą karane.

"Chwyciłem ociekający wodą karabin, przełączyłem na ogień ciągły i wycelowałem. Potężne cielsko mutanta parło na mnie w szaleńczym biegu. Gdy był jakiś metr przede mną nacisnąłem spust i wyprułem w jego cielsko cały magazynek."
Wygląda lepiej, czyż nie?
Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.9 Wszelkie formy oszukiwania, przez które rozumie się:
-Pokonywanie hord wrogów w wyjątkowo szybki i kiepsko opisany sposób
-Pojawianie się w Zonie z bronią, która nie jest przeznaczona na start
-Pisanie postów naraz w dwóch lokacjach (tzw. teleportowanie)
-Samodzielne znajdowanie skrytek z olbrzymią i niezwykłą zawartością
I inne, wiąże się z edycją/usunięciem postów, w których łamane jest prawo.
Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ostrzeżenie lub ban.
4.10 Jeśli moderator będzie miał wątpliwości co do poprawności danego postu i jego zgodności z regulaminem musi niezwłocznie zgłosić problem do Administratora. Moderatorzy, którzy będą bez powodu stawiać ostrzeżenia zostaną pozbawieni statusu lub zbanowani.

S.T.A.L.K.E.R.: PBF
5.1 Użytkownik nie może oszukiwać podczas kupowania, sprzedawania, walki itp. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi trwałe usunięcie z forum.
5.2 Wszelkie sytuacje fabularne (walka, rozmowa itd.) mają być jak najbarwniej opisane, klimatyczne i poprawne językowo. Teksty w stylu „Wziąłem pestke z japka i rzóciłem zombjakowi w oko, poległ w hwalebnej walce. Zbieram mu eq i 3k Golda.” będą natychmiast kasowane, a ich autorzy odpowiednio karani. Za niezastosowanie się do tego punktu grozi ban lub trwałe usunięcie z forum.
5.3 Każdą sytuację w grze opisuje na przemian gracz i Mistrz Gry. Jeśli występuje więcej niż 1 gracz wtedy każdy z nich musi napisać swój post. Dopiero wtedy Mistrz Gry może odpisać. W szczególnych przypadkach, gdy gracz jest niedostępny dłuższy czas możliwe jest pominiecie go w specjalnych warunkach.

Pozostałe
6.1 Forum nie służy propagowaniu piractwa. Pytania o cracki, keygeny, seriale itp. lub udzielanie informacji o nich publicznie będą karane ostrzeżeniem lub banem.

Administracja
7.1 Administracja składa się z Administratora, Mistrza Gry i Moderatora.
7.2 Członkowie Administracji to także użytkownicy i obowiązują ich te same prawa.
7.3 Administratorem może zostać tylko Moderator lub Mistrz Gry.
7.4 Moderator może zadecydować o rezygnacji ze swego statusu w każdym momencie, bez podawania powodu.
7.5 Moderator zanim zrezygnuje ze swego statusu musi przeprowadzić zebranie z pozostałymi członkami Administracji i wybrać swego następcę.
7.6 Jeśli członkowie Administracji, poprzez głosowanie, zadecydują o zmianie Administratora, bądź któregokolwiek z członków Administracji, muszą powiadomić o tym daną osobę.
7.7 Moderatorem lub Mistrzem Gry może zostać osoba wytypowana w specjalnym głosowaniu lub wybrana przez Administrację w szczególnym przypadku. Taki użytkownik wykazuje odpowiednie predyspozycje ku tej posadzie.

Reklama innych portali
8.1 PBF może nawiązać współpracę z inną stroną lub zareklamować inne forum. Należy skontaktować się z administratorem i podać szczegóły takiej współpracy/reklamy. Przyjęte podanie ukazuje się w odpowiednim temacie.

Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu o czym zostaniecie powiadomieni .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org