• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Droga do Magazynów Wojskowych
Autor Wiadomość
~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-06-16, 20:07   Droga do Magazynów Wojskowych

Posterunek sąsiaduje z tym pilnującym dziczy. To silna placówka umocniona workami z pisakiem i wyposażona w kaem. Żołnierze niechętnie przepuszczają ludzi z Magazynów. Boją się wolności. Jednak zwykle wystarczy powiedzieć, że jest się przychodem i idzie do baru. Czasem przepuszczą, czasem nie.

REKLAMA 

Wysłany: 2010-08-28, 14:35   

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-08-28, 14:35   

Krzysiek wyszedł z Baru. Starał się nie zwracać na siebie uwagi. Stanął kilkadziesiąt metrów za wyjściem, po czym schował sie w krzakach. Nasłuchiwał kroków i patrzył na drogę, bo w tych godzinach miał wyjść bandyta, którego szukał. Wyciągnął pistolet z tłumikiem i czekał.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-08-28, 15:05   

Stałeś blisko wyjścia. A, że droga była prosta to i cała widoczna z posterunku Powinności. Rozsądek podpowiadał odejść kilkaset metrów dalej tak by nikt nie widział zbrodni. Nie wiadomo ilu Fala mia l przyjaciół.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-08-28, 15:18   

Rączka odszedł dalej, wolał nie ryzykować. Kiedy uznał że odległość była dobra kucnął, schował Berette i chwycił Vipera. Na wszelki wypadek.
W spokoju i ciszy czekał na nadchodzącego bandytę.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-08-28, 17:57   

Człowiek nadchodzący wcale nie był bandytą. Bojownik Wolności pasował jednak do opisu. Szedł powoli i spokojnie z karabinem w ręce. Był doświadczony i dobrze uzbrojony i widać, że nie przechodził tej drogi po raz pierwszy. Tylko kamień, ze którym się ukryłeś był jakąkolwiek przeszkoda na drodze umożliwiającą ukrycie się więc zbliżał się do twojej kryjówki ostrożnie i z karabinem wysuniętym przed siebie i gotowym do strzału.

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-08-28, 23:07   

Krzysiek cicho zaklął.jednak nie będzie tak łatwo, co? Przede wszystkim uspokój się, wdech i wydech. Krzysiek spokojnie czekał na dogodną okazję. Wiedział, że Fala spodziewa się kogoś za kamieniem. Postanowił nie bawić się w cichy zamach, bo i tak strzały z jego karabinu będą głośne.
Chwycił Vipera oburącz i przesunął się możliwie przesunął się jak najdalej od drogi. Pozostał jednak za kamieniem by wyskoczyć w ostatniej chwili. Najbardziej prawdopodobne było, że jego przeciwnik spodziewa się, że wyskoczy na drodze. Rączka nasłuchiwał się kroków wroga. Gdy był wystarczająco blisko przeturlał się w lewo tak jak to lubił robić i wystrzelił dwa pociski. jeden centralnie w tors, zaś przy wystrzale drugiego przesunął celownik nieco wyżej. Miał już opanowany odrzut nowej broni więc przy wystrzale wiedział jak mocno skontrować wystrzał.
Gdyby przeciwnik zrobił coś, szybko przesuwa się dalej w lewo i wystrzela kolejny pocisk.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-08-29, 10:40   

Fala spodziewał się zarówno ukrytego przeciwnika jak i takiego wybiegu. Był doświadczonym Stalkerem. Gdy wystrzeliłeś trze strzały z Vipera on zdążył posłać w twoim kierunku 15 ze swojego GP35. Raniłeś wroga w tułów, on ciebie ranił dwa razy w ramię i w bok. Zasadniczą przewagę dały ci pociski kalibru .45. Gdy turlałeś się po ziemi normalnie przeciwnik dałby radę cię odstrzelić. Ciężki pocisk pistoletowy zapewnił ci przewagę gdyż uderzony nim Fala stracił równowagę i upadł na kolano. Jednak już podnosił się z ziemi i nie zamierzał tanio sprzedać skóry.

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-08-29, 11:58   

Krzysiek zaklął cicho. Jednak nie miał czasu, by oglądać ranę. Musiał szybko myśleć co zrobić w tej sytuacji. Kurwa, zawsze jakieś komplikacje.
Rączka był w dobrej pozycji do strzału. W czasie, gdy jego przeciwnik podnosił się miał sekundę, może dwie na wycelowanie i wystrzał. Vipera miał już w dobrej pozycji. Wymierzył w podnoszącego się Fale. Głowę musiał mieć opuszczoną, którą wznosił. Krzysiek opanował oddech. Wdech i strzał na wydechu.Rączka wycelował nieco jeden pocisk nieco ponad głowę. Przeciwnik w końcu musiał wstać. Ten pocisk załatwiłbym sprawę. Wystrzelił jednak drugi dla pewności, tym razem w tułów. Ból sprawiał nieco kłopotu ale wiedział, że to jedyna okazja i nie może jej stracić.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-08-29, 18:07   

Fala faktycznie wstał i dostał kulką w głowę. Nie przewidziałeś jednego. Gdy gość trzymający karabin umrze z kulką w głowie nerwy nacisną spust. fala wystrzelił w twoim kierunku cała pozostałą amunicję. Dostałeś kolejną kulkę w nogę i dwie w głowę. Ale Fala nie żył i mogłeś go wepchnąć w krzaki i wrócić do bazy.

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-08-29, 19:28   

Krzysiek zaklął głośniej. Ręka bolała go co raz bardziej. Na szczęście uniknął poważnych obrażeń, pancerz spisywał się dobrze. Z krwawiącą ręką chwycił zwłoki Fali i wtargał w krzaki. Sprawdził z dalsza, po czym zasypał ślady krwi piaskiem.
Postanowił coś zrobić z ranami. Podciągnął rękaw i obejrzał ranę. Krwawiła dość mocno więc owinął to miejsce bandażem, a nieco wyżej kawałkiem materiału, by zmniejszyć krwawienie. Po tym udał się do siedziby Wolności.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-08-29, 20:22   

Na szczęście nikt nie zauważył ani zajścia ani tego jak chowałeś zwłoki. Za kilka godzin powinny się nim zająć psy, a jeśli zwłoki znajdzie ktoś inny to wszystko pójdzie na konto Zombie. Tylko oni zostawiają nieobszukane i nieokradzione trupy. A w tych terenach widok Stalkerów poddanych zombifikacji nie jest niczym nowym.

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-10-27, 16:12   

Na drogę wszedł Arden. Miał broń przygotowaną. Rozglądał się. Uważał. Cały czas myślał o wampirze i jego broni rodowej. Szedł dalej w stronę magazynów wojskowych.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1
Obsługa broni snajperskich lvl1

Kizuna 
Zła Dziewczyna

Wysłany: 2010-10-27, 16:42   

Arden szedł ścieżką niezbyt uczęszczaną, ale jednocześnie niezbyt zapuszczoną. Rozglądał się uważnie i był czujny. Nie było to zwyczajne śledzenie okolicy wzrokiem i nasłuchiwanie odgłosów. Każdy doświadczony stalker posiadał coś w rodzaju szóstego zmysłu, niezbyt mocnego, ale jednak. I teraz to właśnie on był "aktywny". W połowie drogi natknął się na rozszarpane zwłoki jakiegoś bandyty. Zniszczony kombinezon Stalkera wskazywał na dosyć agresywne zwierze, których jak wiadomo w Zonie nie brak. Mimo zapowiedzi ciężkiej przeprawy Ardenowi udało się jakoś przedostać do Magazynów Wojskowych. Jednak ostatni odcinek przebiegł goniony przez trzask łamanych gałęzi.
Sanitariuszka 2lvl
Obsługa dwóch pistoletów 1lvl

Lee
Weteran

Imię: Nik
Ksywka: Lee
Gotówka: 3600
Pancerz: Kombinezon stalkera
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Enfield L85A2
Broń 2: Colt M1911
Broń 3: PKM
Umiejętność 1: Obsługa pistoletów maszynowych 2
Umięjętność 2: Obsługa broni szturmowych 1
Umiejętność 3: Handlarz 2
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2010-10-30, 11:35   

Lee wyspany pozbierał swoje rzeczy i pobiegł do Magazynów w nadziei znalezienia osób które uzupełnią ekipę.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-10-30, 11:46   

Droga była czysta i spokojna. Spotkałeś dwa patrole Wolności, które życzliwie skierowały cię do swojej bazy. Chyba mieli nadzieję, że do nich dołączysz. Albo widzieli, że potrzebowałeś medycznej pomocy gdyż z nosa znowu puściła ci się krew.

Odpowiedz do tematu